Nasz największy Woliński sponsor – jest z nami już II edycję. Serdecznie dziękujemy.

Szkoła języka angielskiego w Wolinie i Międzyzdrojach. Przygotowanie do egzaminów Cambridge oraz matury. Kursy dla osób planujących wyjazd za granicę.

Projekty budowlane oraz adaptacje projektów typowych domów jednorodzinnych oraz obiektów usługowych i magazynowych. Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy, pozwolenia na budowę oraz pozwolenia na użytkowanie.

Do naszej załogi sponsorów dołączył Bank Spółdzielczy w Wolinie mieszczący się przy ulicy Gryfitów 10. Witamy !!!

Telewizja Słowianin to ciągle rozwijająca się telewizja kablowa, stworzona dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej „Słowianin”. Obejmuje swoim zasięgiem dwie wyspy i trzy miasta: Świnoujście, Międzyzdroje i Wolin.

Elektryzująca firma postanowiła wspomóc nasz bieg. Mamy nadzieją, że w napięciu będziecie oczekiwać na strzał startera i będziecie tego dnia z nami. Serdecznie dziękujemy.

Pani Margaretta od 9 lat prowadzi działalność kosmetologiczno – podologiczną. Ukończyła Studia Wyższe Kosmetologii o Specjalizacji Podologii oraz roczną Szkołą Medyczną Praktykujących Podologów w Katowicach.  Serdecznie zapraszamy do salonu mieszczącego się w Wolinie przy ulicy Światowida 5

Miło nam poinformować, że do grona firm i organizacji nam przyjaznych, które wspierają nas przy organizacji Biegu Wikinga dołączyła deweloperska firma #Handwit Nieruchomości ze Szczecina, będąca głównym Inwestorem budynku apartamentowo – mieszkalnego powstającego przy ul. Promenada Gwiazd 14 w Międzyzdrojach – BALTICUS APARTAMENTY.

Lawendowe Wzgórze to nowoczesny obiekt całoroczny usytuowany na wzniesieniu z widokiem na Zalew Kamieński w otoczeniu pachnącej lawendy. Lawendowe Wzgórze znajduje się na Wyspie Wolin, nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego, w otoczeniu Zalewu Kamieńskiego i Jeziora Koprowo. Do morza Bałtyckiego prowadzi bezpieczna trasa rowerowa.

Hotel Aurora wyróżnia doskonała lokalizacja, a przy tym może się u nas odbyć dla podniebień degustacja. W SPA ukoisz duszę i ciało, a atrakcji tutaj nie będzie Ci mało. Czy to dla malucha, czy też starszego zucha, a i dla dorosłego- każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego i satysfakcjonującego. Skorzystaj z hotelowej pizzerii, kręgielni wraz z drink barem, bilardem oraz grami video czy też studia kształtowania sylwetki.

Jadłopodawca znany i rozpoznawalny, który opanował już znaczną część wybrzeża. Baykus Kebab to sieć barów szybkiej obsługi, posiadająca swe lokale w Wolinie, Międzyzdrojach, Dziwnówku, Pobierowie i Kamieniu Pomorskim. Wszystkich sympatyków i smakoszy zachęcamy do odwiedzania punktów gastronomicznych Baykus Kebab.

Firma Magazyn Towarów Masowych została założona w 1991r.
Blisko 25 letnie doświadczenie w handlu materiałami z branży budowlanej jest dla Państwa gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Działamy przede wszystkim w województwie zachodniopomorskim,
ale także eksportujemy materiały za granicę, głównie do krajów skandynawskich. Naszym kontrahentom jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki współpracy.

ZAKŁAD WULKANIZACYJNY

MECHANIKA POJAZDOWA

SERWIS OPONY

WYMIANA OLEJÓW

SZYBKO – TANIO – PROFESJONALNIE

ZAPRASZAMY !!!

 

STUDIO URODY

Danuta Kostek

stylistka  paznokci


Nasz salon samochodowy to miejsce, gdzie zamiłowanie do dynamicznych i wyrazistych aut łączy się z wysokim profesjonalizmem i wyjątkowym podejściem do Klienta. Nasi doradcy handlowi posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dbałości o indywidualne potrzeby każdego z Klientów.

Close Menu