Nasz największy woliński sponsor – jest z nami już II edycję. Serdecznie dziękujemy.

Szkoła języka angielskiego w Wolinie i Międzyzdrojach. Przygotowanie do egzaminów Cambridge oraz matury. Kursy dla osób planujących wyjazd za granicę.

Projekty budowlane oraz adaptacje projektów typowych domów jednorodzinnych oraz obiektów usługowych i magazynowych. Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy, pozwolenia na budowę oraz pozwolenia na użytkowanie.

Do naszej załogi sponsorów dołączył Bank Spółdzielczy w Wolinie mieszczący się przy ulicy Gryfitów 10. Witamy !!!

Telewizja Słowianin to ciągle rozwijająca się telewizja kablowa, stworzona dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej „Słowianin”. Obejmuje swoim zasięgiem dwie wyspy i trzy miasta: Świnoujście, Międzyzdroje i Wolin.

Elektryzująca firma postanowiła wspomóc nasz bieg. Mamy nadzieję, że w napięciu będziecie oczekiwać na strzał startera i będziecie tego dnia z nami. Serdecznie dziękujemy.

Pani Margaretta od 9 lat prowadzi działalność kosmetologiczno – podologiczną. Ukończyła Studia Wyższe Kosmetologii o Specjalizacji Podologii oraz roczną Szkołę Medyczną Praktykujących Podologów w Katowicach.  Serdecznie zapraszamy do salonu mieszczącego się w Wolinie przy ulicy Światowida 5

Miło nam poinformować, że do grona firm i organizacji nam przyjaznych, które wspierają nas przy organizacji Biegu Wikinga dołączyła deweloperska firma #Handwit Nieruchomości ze Szczecina, będąca głównym Inwestorem budynku apartamentowo – mieszkalnego powstającego przy ul. Promenada Gwiazd 14 w Międzyzdrojach – BALTICUS APARTAMENTY.

Lawendowe Wzgórze to nowoczesny obiekt całoroczny usytuowany na wzniesieniu z widokiem na Zalew Kamieński w otoczeniu pachnącej lawendy. Lawendowe Wzgórze znajduje się na Wyspie Wolin, nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego, w otoczeniu Zalewu Kamieńskiego i Jeziora Koprowo. Do morza Bałtyckiego prowadzi bezpieczna trasa rowerowa.

Hotel Aurora wyróżnia doskonała lokalizacja, a przy tym może się u nas odbyć dla podniebień degustacja. W SPA ukoisz duszę i ciało, a atrakcji tutaj nie będzie Ci mało. Czy to dla malucha, czy też starszego zucha, a i dla dorosłego- każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego i satysfakcjonującego. Skorzystaj z hotelowej pizzerii, kręgielni wraz z drink barem, bilardem oraz grami video czy też studia kształtowania sylwetki.

Jadłopodawca znany i rozpoznawalny, który opanował już znaczną część wybrzeża. Baykus Kebab to sieć barów szybkiej obsługi, posiadająca swe lokale w Wolinie, Międzyzdrojach, Dziwnówku, Pobierowie i Kamieniu Pomorskim. Wszystkich sympatyków i smakoszy zachęcamy do odwiedzania punktów gastronomicznych Baykus Kebab.

Firma Magazyn Towarów Masowych została założona w 1991r.
Blisko 25 letnie doświadczenie w handlu materiałami z branży budowlanej jest dla Państwa gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Działamy przede wszystkim w województwie zachodniopomorskim,
ale także eksportujemy materiały za granicę, głównie do krajów skandynawskich. Naszym kontrahentom jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki współpracy.

ZAKŁAD WULKANIZACYJNY

MECHANIKA POJAZDOWA

SERWIS OPONY

WYMIANA OLEJÓW

SZYBKO – TANIO – PROFESJONALNIE

ZAPRASZAMY !!!

 

STUDIO URODY

Danuta Kostek

stylistka  paznokci


Zapraszamy do naszego sponsora po piękne kompozycje kwiatowe na wszelkie okazje.

Zakątek Mala to malowniczo położona posiadłość nad pięknym jeziorem we wsi Domysłów leżącej na Wyspie Wolin. Jest to idealne miejsce na cudowny, całoroczny wypoczynek oraz do ucieczki od zgiełku miasta i wyciszenia się w niczym niezakłóconej naturze otaczającej Zakątek Mala! Teren posiadłości usytuowany jest tuż przy samym jeziorze, z bezpośrednim dojściem do wody.

„Chodź pomaluj mój świat” tak w rytm piosenki Bella’s Bag nasyca kolorami każdy dzień.
Produkty Bella’s Bag pobudzają do marzeń. Z nami podróże nie tylko stają się wygodne ale i ciekawe.  Założyciele Bella’s Bag 🙂

Izabela Cieślik-Szumska
Angelina Kurban
Ewa Cieślik

SPRZĘT  RYBACKI

szycie sprzętu rybackiego

wędkarstwo

LESZEK  GROCHOLSKI

Miło nam poinformować oficjalnie, iż naszym Partnerem biegu został Dealer SEAT’a Krotoski – Cichy. SEAT to hiszpańska marka samochodowa wywodząca się ze słonecznej Barcelony. Wszystko co tworzy odzwierciedla jej innowacyjny i kreatywny styl myślenia. Stawia na rozwiązania, które umożliwiają ludziom czerpać z życia jeszcze więcej. SEAT od kilku lat jest partnerem wydarzeń biegowych w Województwie Zachodniopomorskim. Jako Marka Seat wierzy, że sport porusza, inspiruje i zbliża do siebie ludzi.

Pan Mariusz Cieślik, na czas trwania imprezy „Bieg Wikinga” ubezpieczył wszystkich uczestników biegu oraz nordic walking od następstw nieszczęśliwych wypadków. Biura Pana Mariusza znajdują się w Wolinie przy ulicy Gryfitów 1D oraz w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Mieszka I 3/2u. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin biur Pana Mariusza.

Firma Pana Radosława Laskowskiego PIASKOWANIE dołączyła do grona firm i osób wspomagających Bieg Wikinga i ufundowała bony na usługi: piaskowania, sodowania, szkiełkowania, hydropiaskowania, toczenia, obróbki stali, skrawania i spawania. Osoby które zdobędą bon będą mogły zwrócić się do Pana Radosława z prośbą o wykonanie np. piaskowania elementów i wyrobów stalowych, aluminiowych, plastikowych, betonowych i drewnianych, piaskowania felg aluminiowych i stalowych, piaskowania maszyn rolniczych i budowlanych, piaskowania naczep i przyczep, piaskowania ram samochodowych, motocyklowych i rowerowych, czyszczenia elewacji budynków, ogrodzeń, sprzętu gastronomicznego, czyszczenia łodzi i jachtów… itp. A wszystko to będzie można wykonać w siedzibie firmy lub w domu klienta.

Wsparcie otrzymaliśmy od Pani Agnieszki Grocholskiej, która od lat dba o piękne uśmiechy i zdrowe zęby mieszkańców naszego dumnego grodu!!! Zapraszamy do jej gabinetów mieszczących się przy ul. Gryfitów 8b i na stronę www.dentysta-wolin.pl.

Alox Logistic Sp. z o.o. jest firmą, która powstała w 2015 r. z siedzibą w Recław 50a, właścicielem firmy jest Zbigniew Kulesza. Głównym przedmiotem działalności spółki jest transport drobnicowy i całopojazdowy z Polski do Danii, Szwecji, Norwegii i Europy Zachodniej. Poza transportem i spedycją firma oferuje również usługi z zakresu magazynowania tj.
– szeroki wachlarz świadczonych usług (przyjęcie i wydawanie towarów, składowanie długo – lub krótkoterminowe)
– wygodny dojazd do magazynu, który znajduje się przy trasie S3 30km od Świnoujścia oraz usługi z zakresu klejenia plandek.

Ciastkarnia-Piekarnia Żelek powstała w marcu 1995 roku. Pieczywo dostarczamy do większości miejscowości naszego powiatu, a także na teren Świnoujścia, Międzyzdrojów, Wolina, Goleniowa, Szczecina, Stargardu, Nowogardu, Gryfic, Łobza, Świdwina, Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Połczyna-Zdroju, Kołobrzegu i Koszalina. Zajmujemy się produkcją wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Szeroki asortyment tej produkcji oraz rozwinięta sieć sprzedaży pozwala na modernizacje zakładów oraz wdrażanie nowych technologii umożliwiających rozszerzanie katalogu produkowanych wyrobów.

Herbowa słynie w okolicy z wyśmienitych potraw, przygotowywanych na miejscu tylko ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składników. Wierzymy, że jedzenie powinno być przyjemnością i dokładamy wszelkich starań, by chwile spędzone z nami na długo zapadły Ci w pamięci. Znajdziesz u nas doskonałą kuchnię, prowadzoną przez profesjonalnych kucharzy, selekcję tradycyjnych polskich potraw oraz doskonałe włoskie klasyki, pyszną pizzę na cienkim cieście, fantastyczne makarony i zawsze świeże sałatki.

Pani Anna Czajkowska, właścicielka Studia Fryzjersko – Kosmetycznego, która ufundowała 2 bony podarunkowe do wylosowania wśród uczestników, którzy ukończą Bieg Wikinga Zapraszamy i zachęcamy do wizyty w Studiu Fryzjersko – Kosmetycznym Pani Ani mieszczącym się przy ulicy Gryfitów 1D w Wolinie.

Nadleśnictwo Międzyzdroje

Nadleśnictwo Międzyzdroje jest jednym z 35 nadleśnictw wchodzących w skład Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. Nadleśnictwo położone jest w całości w granicach województwa zachodniopomorskiego, na terenie powiatów: Świnoujście (grodzki) i Kamień Pomorski oraz 6-ciu gmin: Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin, Golczewo, Kamień Pomorski i Dziwnów.

Daniel Strzelczyk-malarz, rysownik, karykaturzysta, autor wielu ilustracji książkowych i plakatów. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Laureat wielu Festiwali i Konkursów, swoje prace wystawiał w niemalże całej Europie w tym również w Polsce. Jego prace publikował między innymi „Twój Dobry Humor”, „Satyr”, ”Magazyn fantastyczny”, „Świnoujście Dzisiaj”, ”Nowe Życie Pabianic”, ”Treuburg Post”, „Nosorożec”

Kolejny punkt na drodze kulinarnej Wolina, a więc tak: wnętrza jak najbardziej klimatyczne  – minimalizm, już na pierwszym rzut oka zaczyna się ciekawie, gdy podadzą Ci kartę i tu bardzo miłe zaskoczenie, krótka, treściwa a forma karty podanej na desce do krojenia robi wrażenie…. Zapraszamy ….

Do grona przyjaciół Biegu Wikinga, którzy wsparli nas finansowo lub materialnie dołączył Pan Hubert Bricount prezes gospodarstwa rolnego K&B&A Ltd. Sp. z o.o. mieszczącego się w Rzeczynie. Gospodarstwo zajmuje się uprawami rolnymi, chowem i hodowlą zwierząt.